Venezia - Viskas renginiams
tel

Aida Kapočiūtė

Venezia - Drabužiai - Dizainere Aida Kapočiūtė

Aida Kapočiūtė

Aida Kapočiūtė

Aida Kapočiūtė

Aida Kapočiūtė

Vestuvinė suknelė turi idealiai tikti nuotakai, kad ši ne tik jaustųsi karalienė, bet ir atrodytų karališkai. Tinkamai parinkta suknelė pabrėš figūros privalumus ir maskuos trūkumus. Nepriekaištingo dizaino vestuvinės suknelės. Vestuvinių suknelių dizainerė Aida Kapočiūtė sumodeliuos ir pasiūs vestuvinę suknelę su kuria būsite išskirtinė ir atitiks jūsų figūrą. Prašmatnios, princesiškos vestuvinės suknelės. Aksesuarai tinkantys pačią svarbiausią gyvenimo šventę. Aida Kapočiūtė savo studijoje siūna jaunosioms sukneles iš išskirtinio, prabangaus audinio. Madingiausios bei puošniausios vestuvinės suknelės siūtos pagal individualius užsakymus. Vestuvinės suknelės dvelkiančios prabanga, nėriniuotos suknelės, tviskančios ir nenusakomo grožio. Proginių bei vestuvinių suknelių modeliavimas bei siuvimas. Sumodeliuosime, padėsime išsirinkti modelį, parodysime suknelių pavyzdžius, sukonstruosime ir pasiūsime Jūsų svajonių suknelę. Mums svarbu, kad jums taptume pačia gražiausia nuotaka ir būtumėte patenkinta savo vestuvine suknele! Svarbu, kad jūsų suknelė būtų originali ir būtinai išsiskirtų iš kitų šventės svečių apdarų. Vestuvinių suknelių dizainerė Aida Kapočiūtė sukurs madingą jaunosios suknelę išrinks tik jums tinkantį modelį ir vestuvių dieną būsite nepriekaištinga. Didelė vestuvinių suknelių modelių kolekcija – galime pasiūti jums patinkančią suknelę iš katalogo, pagal jūsų pateiktą jums patinkančios suknelės nuotrauką arba eskizą. Aukštos kokybės moteriškų drabužių siuvimo ir modeliavimo paslaugos. Sumodeliuosime, padėsime išsirinkti modelį, sukonstruosime ir pasiūsime bet kokią suknelę. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Bedras aprašymas: jei norite vienetinės, originalios suknelės- siūlome ją siūtis individualiai, nes tik tokiu būdu ji bus pritaikyta pagal Jūsų figūrą ir asmenybę. Dizainerės Aidos sukurtas modelis atitiks Jūsų poreikius bei finansines galimybes. Savo kūryboje ji derina estetinį vaizdą ir komfortabilumą. Suknelės ne tik atrodo lengvos, bet ir ištiesų yra lengvos. Klasikiniai kirpimai, prabangios nėrinių detalės ir šiltas bendravimas- tai dizainerės Aidos Kapočiūtės darbo stilius.

Pasiekimai: Aida yra baigusi aprangos dizainerės specialybę. Taip pat ne kartą dalyvavo VOGUE Talents Young Vision Award konkurse, kur garsino Lietuvos vardą. Bendradarbiavo su kitais vestuvinių ir proginių suknelių salonais Vilniuje.

Paslaugos: individualus vestuvinių, proginių suknelių siuvimas. Vienetinių drabužių bei aksesuarų pardavimas.