Venezia - Viskas renginiams
tel

Aula & Kairėnų malūnas

Venezia - Patalpos - Aula & Kairėnų malūnas

Patalpos / maistas

Aula

Aula

Aula
Aula

Laivo formos baras yra svarbiausias akcentas tik įėjus į alaus restoraną Aula. Vyno salė yra skirta daugiau vyno mėgėjams. Židinio salė yra viena įdomiausių ir jaukiausių restorano salių. Baltoji salė – tolimiausia ir labiausiai asketiška restorano salė. Dėl salytės paprastumo ir jaukumo labai tinkama nedideliems pobūviams ar furšetams. Restorano rūsyje rasite naują banketinę, konfidencialaus pasisėdėjimo salę. Ši VIP salytė yra skirta nedidelei ( 10 – 20 žmonių) kompanijai, norinčiai intymioje aplinkoje, toliau nuo pašalinių akių, linksmai praleisti vakarą. Rūsio menė dažniausiai naudojama didesniems pobūviams ir furšetams. Joje užteks vietos ne tik susėsti visiems svečiams prie stalo, bet ir vakarui įsibėgėjus pašokti. Jeigu lankytojai pageidauja, galime sumontuoti sceną. Šioje menėje taip pat įsikūręs gyvos muzikos klubas AULA Blues club. Norintiems surengti vestuves, gimtadienį, išleistuves ar kokią kitą asmeninę šventę, o gal įmonės vakarėlį siūlome Aula arba Kairėnų malūną. Kairėnų Botanikos sode esančio malūno patalpose įsikūręs restoranas AULA, kuriame rasite ne tik visiškai naujai atrestauruotas patalpas, dideliems pobūviams tinkamas erdves, bet ir turėsite galimybę įdomiai ir naudingai praleisti laiką. isas maistas gaminamas tik iš šviežių produktų, klientui užsakius norimą patiekalą. Malūno patalpos yra pritaikytos rengti pobūvius, konferencijas, vestuves, taip pat maitinti turistines grupes. Kairėnų dvare telpa iki 400 žmonių. Mėgstantiems gerą virtuvę ir nepriekaištingą aptarnavimą organizuojame pobūvius, furšetus, banketus, oficialius pietus, vestuves. Pagal Jūsų pageidavimus, pobūviai gali būti rengiami restorane Aula, Kairėnų malūne arba Jūsų pasirinktoje vietoje. Kiekvienam užsakymui paruošia individualų, pagal kliento pageidavimus meniu. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Vietovė: Vilnius

Aprašymas: skliautuotose, viduramžius menančiose Vilniaus Universiteto ansamblio patalpose įsikūręs restoranas „Aula“. Restoranas „Aula“ konkurse „Vilniaus svetingumas 2012“ buvo išrinktas svetingiausiu 2012 metų Vilniaus restoranu. Mėgstantiems gerą virtuvę ir nepriekaištingą aptarnavimą organizuojame pobūvius, furšetus, banketus, oficialius pietus, vestuves.

Virtuvė: senosios lietuviškos virtuvės tradicijos, kurios pritaikomos pagal šiuolaikinį skonį.

Vietų skaičius: didesnius renginius siūlome organizuoti tik 10 minučių nuo Vilniaus centro esančioje vaizdingoje vietoje, Aula – Kairėnų malūne.