Venezia - Viskas renginiams
tel

Fotografas Denis

Venezia - Fotografas - Denis

ASMENINĖS IR ŠVENTINĖS FOTOSESIJOS

Fotografas Denis

Fotografas Denis

Fotografas Denis

Profesionalus fotografas Denis – įgyvendins slapčiausias Jūsų svajones. Patirsite neapsakomų emocijų fotosesijų metu bei turėsite nuostabių nuotraukų albumą. Geras fotografas jūsų šventėje tai labai svarbu, nes nuo jo priklausys kaip jūs atsiminsite savo šventę, kaip joje būsite įamžinti jūs ir jūsų svečiai. Nuostabus nuotraukų albumas, kurį jums sukurs Denis, tai fotografo darbo rezultatas. Vestuvių fotografas padarys fotoknygą. Krikštynų fotografas, kurio rankos sukuria stebuklą. Fotosesija derinama individualiai. Vestuvių dieną fotografuojama reportažiniu stiliumi. Taip dažnai mums norisi sustabdyti akimirką, ja pasidžiaugti, juoktis ir verkti džiaugsmo ašaromis, tačiau vienas įvykis keičia kitą ir laikui bėgant prisiminimai išblėsta. Didžiausias gyvenimo šventes primena tik datos, lieka tik vizijų pėdsakai atmintyje. Perteikti pasakojimais artimiesiems gyvenimo istoriją be galo sunku. Pabandykime prisiminti kiek vaikystėje seneliai ar tėvai pasakojo daug įvairių istorijų apie savo vaikystę, vestuves, apie sunkius pokario metus, taip, pavyksta susikurti vaizdinį mintyse, tačiau niekas nežino ar tai tikra, nes tai tik mūsų fantazijos kūrinys. Denis kviečia įamžinti pačius gražiausius jūsų gyvenimo momentus, šventes. Puikūs foto darbai, fotoknygos bei nuostabūs vaizdai iš jūsų šventės. Denis fotografo fotosesijos studijoje bei gamtoje. Gimtadienio fotografas profesionalas. Keliaujantis fotografas į visus Lietuvos miestus. Fotografas atvyksta į namus. Nuotraukų albumas kurį pateiks profesionalus fotografas Denis išliks ilgam prisiminimui. Fotoaparatas jo rankose tai gyvenimo džiaugsmas. Įvairių švenčių, renginių įamžinimas. Vestuvių fotografas, krikštynų fotografija, asmeninės fotosesijos. Šilti prisiminimai Jums. Profesionalios fotografijos paslaugos: asmeninės šventės, gimtadieniai, jubiliejai, krikštynos. Ilgametė fotografo patirtis, profesionalumas. Denis – fotografas Vilniuje. Originalus ir išradingas fotosesijos laikas. Nėštukės fotosesija, priešvestuvinė fotosesija. Fotoalbumas, fotoknyga, meninė vestuvių fotografija. Puikaus fotografo paslaugos. Renginių fotografas Denis. Reklaminė fotografija, Šeimos fotosesijos. Meilės istorijos fotosesija, kuri įsimins ilgam. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Bendras aprašymas: profesionalus fotografas dirba ne tik Lietuvoje. Ilgalaikė patirtis leidžia prisiderinti prie klientų norų ir poreikių bei visada stengiamasi išpildyti klientų lukesčius.

Paslaugos: vestuvės, renginiai, krikštynos, asmeninės, šeimos fotosesijos, nėštukės, reklaminė fotografija, darbas fotostudijoje.

Darbo patirtis: nuo 2008 metų.