Venezia - Viskas renginiams
tel

Kalėdų senelis

Venezia - Kalėdų senelis

Kalėdų senelio ir Snieguolės programa!

Kalėdų senelis ir snieguolė jūsų namuose gali švęsti Kalėdas. Atvyksta į namus, biurą, ofisą kur tik pageidaujate. Įvairūs žaidimai, šokiai, dainos bei kalėdinių dovanėlių įteikimas. Kalėdų senelis iškvietimas į namus. Programoje lavinamieji žaidimai, pokštai. Užsakymai kalėdų senelio ir snieguolės. Žaidimai vakams. Nustebinkite svečius ir vaikus kalėdų senelis ir snieguolė atvyks pas jus. Linksmos kalėdos namuose. Kalėdų senelio iškvietimas į namus. Vaikams lavinamieji žaidimai, kurie lavina atmintį. Skambus juokas su kalėdų seneliu. Kalėdinės eglutės spindesys. Laukiate svečių ir nežinote kaip juos nustebinti kalėdų šventėje? Užsakykite Kalėdų senelis su snieguole ir atvyks tiesiai pas jus. Kalėdos jūsų namuose. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji Metai! Kalėdų senelis su Snieguole jau ruošia roges ir elnius kelionei į svetingus namučius, darželius ar darbovietes. O kaip gi šventės be dovanų, dainų ir žaidimų?
Norite nustebinti, palinksminti savo vaikus, draugus artimuosius ar svečius atvykusius į Jūsų namus? Kalėdų senelis su snieguole atvyks pas Jus!
Programoje žaidimai (į žaidimo kūrimą įtraukiami vaikai, suaugę), dovanėlių įteikimas, lavinamasis žaidimas, muzika.

Platesnė informacija ir užsakymai: +370 610 38081 El. paštu: info@venezia.lt

Dėkojame: Provanso fotostudijai (L. Asanavičiūtės 13B, Vilnius) už jaukią ir mielą studiją!
Fotografei – Rimantei Dumskytei už įamžintas Kalėdines nuotraukas!

Peržiūrėti Video