Venezia - Viskas renginiams
tel

Konditerija

Venezia - Maistas - Konditerija

Kepiniai / skanėstai

konditerija

konditerija

konditerija

Konditerija įmonė, kuri gamina gilias konditerijos tradicijas turinčią, produkciją. Geriausio skonio ir aukščiausios kokybės tortai, pyragai, sausainiai, šakočiai, vyniotiniai, pyragaičiai, bandelės yra rankų darbo, gaminami su didele meile ir atsidavimu. Įmonės firminėse parduotuvėse pirkėjų visada laukia itin švieži konditerijos gaminiai, taip pat priimami ir individualūs užsakymai vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, verslo renginiams ir kitoms šventėms. Skaniausia konditerija, tortai, pyragai, keksai, pyragaičiai, saldumynai. Visi saldumynai pagal Jūsų pageidavimus. Individualūs piešiniai ant tortų. Šventiniai tortai, vestuviniai tortai, krikštynų tortai. Konditerija visoms šventėms ir pagal jūsų pageidavimus. Visi gaminami tortai yra išskirtinai švieži ir iš natūralių produktų. Paragavus mūsų gaminamos produkcijos, burnoje lieka puikus, neišdildomas skonis. Įvairių skonių konditerija pyragai ir vyniotiniai biskvitai su riešutų gabaliukais, razinomis, pertepti gardžiais pertepimais, padengti įvairiausiu skonių glaistais. Pagal ypatingą receptą iškepti keksiukai su šokoladu, razinomis, riešutais ir kitokiais priedais, padengti cukraus pudra. Konditerija paprasti ir įmantrūs sausainių gaminimo receptai. Sausainiai su obuoliais, su šokolado gabaliukais, su riešutais, su varškės įdaru. Gaminame įvairių rūšių tortus, pyragus, pyragaičius, sausainius, šakočius, skruzdėlynus, šimtalapius. Kiekvienas gali pasirinkti konditerija pagal skonį: gaivių, vaisinių, morenginių, šakočio tortų. Mums svarbu, kad kiekvienas klientas rastų sau patinkantį skonį. Pas mus, išsakykite savo poreikius ir mes pasiūlysime patį gardžiausią ir labiausiai jūsų šventei tinkantį tortą, konditerija. Saldus, natūralaus skonio ir vanile kvepiantis šakotis – atributas, be kurio dar ir šiandien yra neįsivaizduojamos vestuvės, krikštynos, jubiliejai. Ne veltui yra sakoma, jog šakočiai, kurie, kepti pagal senovinius receptus, yra patys skaniausi. vestuvės, jubiliejus, krikštynos ar gimtadienis – tortas tapo neatsiejama kiekvienos šventės dalis. Skanus, didelis ir gražus – pagrindiniai reikalavimai konditerija. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Aprašymas: Geriausio skonio ir aukščiausios kokybės tortai, pyragai, sausainiai, šakočiai, vyniotiniai, pyragaičiai, bandelės yra rankų darbo, gaminami su didele meile ir atsidavimu. Priimami ir individualūs užsakymai vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, verslo renginiams ir kitoms šventėms.

Produkcija: plokštainiai, pyragaičiai, porcijuoti desertai, keksiukai, šakočiai, sausainiai, tortai, pyragai ir bandelės.