Venezia - Viskas renginiams
tel

Maistas Jūsų Šventei

Venezia - Maistas - Maistas jūsų šventei

Pokyliai / prabangios vakarienės / švediški stalai

Maistas Jūsų Šventei

Maistas Jūsų Šventei

Maistas Jūsų Šventei

Profesionalios maitinimo paslaugos kiekvienai progai!
Patiekalų kūrimas – daug žinių, patirties ir kūrybinės fantazijos reikalaujantis procesas.
Visa tai – patyrusių ir pripažintų maisto gaminimo technologų darbas, kvalifikuotas ir malonus aptarnaujantis personalas, kūrybingas ir stilingas stalo serviravimas. Maistas ruošiamas įvairioms progoms – ir kukliam šeimyniniam susibūrimui, ir konferencijos kavos pertraukėlei, ir metiniam įmonės užsienio partnerių suvažiavimui. Branginant klientą maistas taip pat kruopščiai ruošiamas ir 10, ir 500 žmonių pobūviui.
Patirtis rengiant vaišes šalių vadovams, užsienio delegacijoms ir kitiems svarbiems asmenims, todėl žinoma, kaip deramai pagaminti, pristatyti bei patiekti maistą pagal protokolo reikalavimus. Pasirūpiname ne tik išskirtiniu maistu, bet ir estetišku stalo serviravimu bei profesionaliu aptarnaujančiu kolektyvu.
Privatūs ir šeimyniniai
Vaišės vestuvėms, gimtadieniui ar krikštynoms – viskas, ko pageidaujate.
Įmonių, organizacijų pobūviai
Pagaminame ir pristatome maistą pagal iš anksto suderintą valgiaraštį, pasirūpiname aptarnavimu, tinkamu stalo serviravimu, indais ir kitomis reikiamomis priemonėmis.
Kavos pertraukėlės, seminarų, mokymų, paskaitų metu
Pagaminame ir pristatome norimą vieno kąsnio sumuštinių kiekį, patiekiame vaisių, saldumynų, kavos, arbatos ir gaiviųjų gėrimų.

Maistas Jūsų šventei pobūviams, vestuvėms, furšetams ir banketams. Artėja gimtadienis, pobūvis, vestuvės ar šiaip maloni šventė. Skanus, šviežias maistas Jūsų šventei. Ruošiame maistą įvairioms Jūsų šventėms, Jūsų pasirinktoje vietoje. Karšti patiekalai, šalti ir vieno kąsnio užkandžiai, sriubos, alaus stalo užkandžiai. Viskas, ko reikia ,kad šventė būtų skani ir soti. Palikite svečių maitinimo rūpesčius mums. Maistas Jūsų šventei išvežamas maistas, išvažiuojamieji banketai, vestuvės, vestuvių pobūviai, fušetai, pobūviai Vilniuje ir visoje Lietuvoje neribotam svečių skaičiui. Mūsų ruošiami šventiniai patiekalai, maistas namo, vieno kąsnio sumuštiniai, kulinariniai gaminiai, vestuviniai tortai, jubiliejiniai tortai, krikštynų tortai, proginiai tortai, sausainiai, pyragai, kiti konditerijos gaminiai nudžiugins Jus ir papuoš Jūsų šventes. Maistas Jūsų šventei furšeto valgiaraščiui galime pasiūlyti įvairių karštų ir šaltų užkandžių, grumaniškų patiekalų, krepšelių, sumuštinių, vėrinukų, vieno kąsnio sumuštinių, saldžių patiekalų, pyragaičių, gėrimų ir t.t. Privatūs ir šeimyniniai. Vaišės vestuvėms, gimtadieniui ar krikštynoms – viskas, ko pageidaujate. Įmonių, organizacijų pobūviai. Pagaminame ir pristatome maistą pagal iš anksto suderintą valgiaraštį, pasirūpiname aptarnavimu, tinkamu stalo serviravimu, indais ir kitomis reikiamomis priemonėmis. Kavos pertraukėlės, seminarų, mokymų, paskaitų metu. Maistas Jūsų šventei pagaminame ir pristatome norimą vieno kąsnio sumuštinių kiekį, patiekiame vaisių, saldumynų, kavos, arbatos ir gaiviųjų gėrimų, furšetams, banketams. Pobūvių organizatoriai turi viską, ko gali prireikti maistas jūsų šventei. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.