Venezia - Viskas renginiams
tel

Mobilus kokteilių baras

Venezia - Maistas - Mobilus kokteilių baras

Kokteilių baras namuose

Mobilus kokteilių baras

Mobilus kokteilių baras

Mobilus kokteilių baras

Kartu su jumis atrasti ir pažinti naujus skonius įvairiuose gėrimuose bei kokteiliuose. Įnešti naują vėją jūsų šventės metu surengiant tikrą kokteilių vakarėlį, kurio metu jums neteks rūpintis, kas pilstys – tuo pasirūpinsime mes!! Mobilus kokteilių baras tai barmenai, kurie yra dalyviai ir prizininkai įvairių Lietuvoje rengiamų barmenų kokteilių čempionatų. Kokteilių baras namuose tai puiki proga surengti tikrą vakarėlį namie su egzotiškais kokteiliais skirtingų skonių kokteiliai bei ingredientais. Nepakartojamo skonio bei grožio kokteiliai. Norintiems savo namuose sukurti išskirtinį bei teminį vakarėlį rekomenduojame mobilus kokteilių baras. Tik profesionalus barmenas žinantis savo darbą ir mokantis daryti įvairius alkoholinius arba nealkoholinius kokteilius galės Jūsų šventę paversti tikru džiaugsmu. Pasijusite Karibų vakarėlyje su nepamirštamo skonio kokteiliais. Mobilus kokteilių baras atvyks kur tik pageidausite ir surengs įspūdingą šou, kurio nebus matę jūsų svečiai. Įvairūs shot gėrimai, kurie palieka geras akimirkas apie renginį. Visi kokteiliai gaminami svečių akivaizdoje. Jūs galite stebėti, kaip gaminamas Jūsų kokteilis. Mobilus kokteilių baras įvairiuose renginiuose – vestuvėse, įmonės vakarėlyje, gimtadienyje ar draugų susitikimuose. Profesionalūs barmenai atvyks į jūsų renginį tam, kad įgyvendintų jūsų pageidaujamų kokteilių skonį. Jums nereikės vykti į naktinį klubą ar barą, visa tai Jūs galite turėti namuose – Mobilus kokteilių baras tik Jums jūsų šventėje! renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Tai galimybė savo šventės metu turėti tikrą kokteilių barą su profesionaliu barmenu! Barmenai jau ne vienerius metus profesionaliai plaka kokteilius ne tik kokteilių baruose, bet ir privačiuose vakarėliuose. Taip pat barmenai yra dalyviai ir prizininkai įvairių Lietuvoje rengiamų barmenų kokteilių čempionatų.

Siekiame kartu su jumis atrasti ir pažinti naujus skonius įvairiuose gėrimuose bei kokteiliuose. Įnešti naują vėją jūsų šventės metu surengiant tikrą kokteilių vakarėlį, kurio metu jums neteks rūpintis, kas pilstys – tuo pasirūpinsime mes!

Turite progą švęsti? O progų yra labai daug: gimtadienis, vestuvės, mergvakaris, bernvakaris, krikštynos, jubiliejus, įkurtuvės, kalėdinis vakarėlis, naujametinis vakarėlis, įmonės balius, TeamBuilding’as, projekto pabaigtuvės ir dar daug daug…