Venezia - Viskas renginiams
tel

Puošnios vestuvės

Venezia - Dekoras - Puošnios Vestuvės

Puošnios vestuvės

Puošnios vestuvės

Puošnios vestuvės

Bendras aprašymas: kiekviena šventė tai svarbi ir ilgai laukta. Šventės dekoravimas atsakingas darbas, kuris reikalauja daug pastangų, žinių šioje sferoje ir nemažai laiko viskam įgyvendinti. Būtent todėl siūlome profesionalią pagalbą dekoruojant įvairius renginius, kad Jūsų šventė būtų pati puošniausia.

Paslaugos: puošimas salių, stalų, bažnyčių, automobilų, jaunųjų apartamentų.

renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas. Kurti grožį ir geras emocijas – mūsų aistra ir gražiausia dovana Jums svarbią dieną. Susisiekite su mumis jau šiandien ir mes padėsime Jūsų svajonėms atkeliauti į realybę. Visada nuoširdžiai dirbame Jums – puošnios vestuvės. Švenčių dekoras – tai ką mes mylim ir mokam! Jums padėsime jei norite išskirtinės, originalios ir iki smulkmenų apgalvotos šventės. Oficialiems susitikimams, vestuvėms, siautulingiems vakarėliams – mes esam Jūsų idėjų bankas. Mums nėra per mažų ar per didelių darbų. Stalo dekoras? Idėja ar tema Jūsų šventės dekorui? Bažnyčios puošimas? Nuotakos puokštė? Dovanėlės svečiams? Kvietimai? Šventės nuotaika kuriama iš mažų akimirkų… leiskite tas akimirkas kurti man!
Iš pradžių truputį daugiau parašysiu, kuo galiu padėti Tavo šventei. Puošnios vestuvės užsiima švenčių dekoru – tai reiškia, kad sukuria šventės įvaizdį. Bet jį gali papildyti ir vestuvių organizavimo idėjomis. Kai klientas turi šventės koncepciją – aš išpildau ją savo dekoro detalėmis. Tačiau dažnai pasitaiko, kad žmonės neturi ir to. Galvoji apie kvietimus – jie taip pat privalo būti šventės dalis, tarnauti kaip mozaikos detalė. Puošnios vestuvės. Iš tokių detalių ir susidarys bendras šventės vaizdas. Jei tarpusavyje derės ir kvietimai, ir šventės muzika – gausi idealią šventę. Puošnios vestuvės. Kvietimai (idėja ir išpildymas, plius susiję su kvietimai – svečių kortelės ant stalo, vakaro meniu ir šventės programa). Salės dekoras (idėja ir išpildymas – stalų, kėdžių puošimas, erdvės puošimas). Eksterjeras (idėja ir išpildymas). Puošnios vestuvės. Dovanos šventės dalyviams – padėka, kad jie apsilankė jūsų šventėje (dėžutės, maišeliai su maloniomis dovanėlėm, smulkmenom). Puošnūs dalykai, kurių dabar negaliu numatyti (tai paaiškėja organizavimo eigoje). Puošnios vestuvės dėl visų klausimų, kurie kils organizuojant savo šventę, galėsite kreiptis.