Venezia - Viskas renginiams
tel

Radisson Blu Royal Astorija

Venezia - Patalpos - Vilnius Grand Resort

Patalpos / nakvynė

Radisson Blu Patalpos Apgyvendinimas Vieta Nuoma Restoranai Restoranas Baras Dvarai Salės Kavinės Spa Baseinas Sodybos

Radisson Blu Patalpos Apgyvendinimas Vieta Nuoma Restoranai Restoranas Baras Dvarai Salės Kavinės Spa Baseinas Sodybos

Radisson Blu Patalpos Apgyvendinimas Vieta Nuoma Restoranai Restoranas Baras Dvarai Salės Kavinės Spa Baseinas Sodybos
Radisson Blu Patalpos Apgyvendinimas Vieta Nuoma Restoranai Restoranas Baras Dvarai Salės Kavinės Spa Baseinas Sodybos

Radisson Blu Astorija – tai nuostabus ir patogus viešbutis. Tai puiki vieta, Jūsų atostogoms, šventėms bei gyvenimui. Prabangiausia ir šilčiausia vieta Jūsų šeimos šventėms. Aukšto lygio restoranas, su begale įvairiausų valgių. Radisson Blu Astorija tai ne tik viešbutis, bet ir nuostabus pramogų šaltinis. Moderni sporto salė ir vidinis erdvus baseinas. Visiems norintiems poilsio, galima naudotis kaitinančiomis pirtimis ir garų kambariais. Radisson Blu Astorija taip pat Jums siūlo transportą pagal Jūsų pageidavimus. Šis viešbutis yra lengvai pasiekamoje vietoje. Patogus privažiavimas iš visų Lietuvos miestų ir oro uostų. Prabangi aplinka. Nuostabi salė Jūsų šventėms ir dalykiniams susitikimams. Erdvūs ir šviesūs konferencijų kambariai. Puiki vieta Jūsų vestuvėms. Įvairaus dydžio renginiai. Privatūs vakrėliai. Profesionalus aptarnavimas ir unikali virtuvė. Banketai. Jeigu ieškote prabangios ir ramios vietos savo šventėms, rekomenduojame užsisakyti Radisson Blu Astorija paslaugas pas mus. Paprasti, aukštesnės klasės, biznio klasės ir karališki kambariai. Didelė vynų ir šampanų kolekcija. Prancūziška virtuvė. Nuostabi aplinka. Puikios ir nepakartojamos Jūsų svarbiausių švenčių akimirkos. Radisson Blu Astorija domisi naujovėmis, todėl visada liksite nustebinti. Radisson Blu Astorija yra patikimumo, kokybės ir puikaus aptarnavimo derinys. Daug vietos nakvynei, galima erdviai sutalpinti visus Jūsų svečius. Visi patikimiausi, gražiausi ir patogiausi viešbučiai tik renginių organizavimas Venezia komandoje! Jeigu ieškote prabangios ir patikimos vietos savo svarbiausiai šventei Radisson Blu Astorija viešbutis yra kaip tik Jums. Vieta yra viena svarbiausių Jūsų šventės dalių, todėl renkantis, kokybei turi būti teikiama pirmenybė. Renkantis Radisson Blu Astorija, padarysite teisingą sprendimą. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Vietovė: Vilnius

Aprašymas: jei planuojate vestuves ar norite palikti neišdildomą įspūdį savo svečiams gimtadienio, sukaktuvių, vaiko krikštynų šventėje – viešbutis „RadissonBlu Royal Astorija“ yra tobulas pasirinkimas. Įspūdingas 1901 metais pastatyto istorinio pastato interjeras sudarys puikų foną jaukioms ceremonijoms, didesniems furšetams ar vakarienei iki 180 svečių. Mūsų renginių koordinatorė padės Jums suplanuoti romantikos, džiaugsmo ir elegancijos kupiną dieną, kuriai papildomo žavesio suteiks aukščiausios kokybės maistas ir subtilus interjeras. „RadissonBlu Royal Astorija“ pasirūpins Jūsų švente bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje – ar tai būtų viešbutis, privatūs namai, užmiesčio dvaras ar ofisas- atsipalaiduokite ir mėgaukitės kiekviena akimirka.

Virtuvė: viešbutyje įsikūręs restoranas „Brasserie de Verresen Vers“ yra vienas prabangiausių šiuolaikinių novatoriškų restoranų mieste. Glaudžiai bendradarbiauja su skirtingomis ambasadomis, įmonėmis ir privačiais klientais, kad būtų pateisinti visi klientų lūkesčiai ir pageidavimai. Pasirinkite unikalią vietą Vilniuje ir ten pasimėgaukite profesionaliu restorano aptarnavimu ir išskirtine virtuve, kurie bet kokią konferenciją, verslo susitikimą ar kitokio pobūdžio renginį padarys tikrai įsimintinu.

Vietų skaičius: iki 180 svečių.

Papildomos paslaugos: konferencijų salės, modernus sveikatingumo klubas, vidinis baseinas, sūkurinė vonia, suomiška ir garinė pirtis.