Venezia - Viskas renginiams
tel

Tomas Grigaitis

Venezia - Renginiu vedėjas - Tomas Grigaitis

Tomas Grigaitis

Tomas Grigaitis

Tomas Grigaitis

Tomas Grigaitis

Verslo vakarėlių, asmeninių švenčių – vestuvių vedėjas Tomas Grigaitis. Siūlome aukšto lygio renginio vedimą. Įsiklausymą į visus Jūsų pageidavimus; Dėmesys detalėms; Kūrybiškumas ir prisitaikymas prie bet kokios situacijos; Šventės scenarijaus kūrimas; Kokybė; Konfidencialumas. Linksmas vestuvių vedėjas bei tuo pačiu elegantiškas – Tomas Grigaitis. Atsidavęs darbui ir profesionalus vedėjas dirba visoje Lietuvoje. Lengvas humoras, šmaikštumas, elegancija bei energija trykštantis šventės vedėjas – Tomas Grigaitis. Renginio, šventės metu įvairūs žaidimai orientuoti į publiką, prisitaikymas prie Jūsų ir Jūsų svečių. Renginio vedėjas populiarumas vis didėjantis ir pageidaujamas. Užsakant renginio vedėjo paslaugas pasiūlomas šventės scenarijus. Šventės vedėjai populiarumu lenkia net muzikantus. Tomas Grigaitis gali Jūsų šventę pravesti kartu su DJ pagalba arba vienas. Visada geros nuotaikos vedėjas nepaliks Jūsų svečių liūdėti šventės metu. Produkto pristatymo vedėjas. Vedėjas Kaune. Įmonių vakarėlių vedėjas. Išleistuvių vedėjas. Energingasis Tomas Grigaitis tai ko Jums reikia Jūsų šventei. Tai vienas iš populiariausių vedėjų. Vakaro svečiais visada bus pasirūpinta bei jų užimtumu. Renginio vedėjas pralinksmins visus svečius ir jaunus ir senus, neliks nei vienas liūdėti. Dainos, šokiai, įvairūs žaidimai bei pramogos renginyje. Jei ieškote ne tik vedėjo, bet ir DJ Tomas Grigaitis atvyksta bei groja įvairias, populiarias melodijas kartu su DJ. Norintiems įsimintinų vestuvių rekomenduojame užsisakyti populiariausias vedėjas Tomas Grigaitis. Pokštų bei anekdotų karalius, nenustygstantis vietoje nuolat kupinas idėjų ir nuotykių, tai nepakartojamas įvairių švenčių vedėjas. Profesionalus ir populiarus įvairių renginių asas bei guru. Kiekvienas renginys tai nesikartojantys žaidimai, šokiai, dainos bei juokas visos šventės metu Jūsų svečiams. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Bendras aprašymas: Turintis ilgametę renginių vedimo patirtį, kurią sėkmingai derina su jaunatvišku entuziazmu ir energija. Tomo vedamuose renginiuose visada dera pašėlusios linksmybės ir nesuvaidinta elegancija. Jis siekia, kad kiekvienas šventės dalyvis jaustųsi patogiai ir būtų įkvėptas linksmintis.
„Nors dar esu jaunas, patirties turiu išties daug. Penkerius metus dirbau Kauno regioninėje radijo stotyje „Radijas Tau“. Turiu aukštąjį išsilavinimą ir nemažai diplomų įgytų tobulinantis užsienio universitetuose. Žinias nuolat atnaujinu dalyvaudamas oratorystės ir improvizacijos seminaruose. Šiuo metu studijuoju VDU „Kūrybines industrijas“. Daugiau nei dvejus metus esu profesionalus “Protų kovų” vedėjas. Per savo karjerą esu vedęs daugiau nei 300 vestuvių, keliasdešimt įmonių švenčių, daugybę jubiliejų, krikštynų, viešųjų renginių“. Kiekvienam renginiui Tomas ilgai ir atsakingai ruošiasi, skiria daug laiko bendravimui su užsakovais, atidžiai išsiaiškina jų lūkesčius ir nuoširdžiai stengiasi juos viršyti.

Renginių vedimo patirtis: nuo 2009 metų.

Stilius: Nenuspėjamas, orginalus, šmaikštus, energingas.

Devizas: „Geriausias gyvenime mokytojas yra patirtis… Ją dovanoju Jums, kiekvieną renginį nudažydamas akinančiomis spalvomis“.

Renginius veda: lietuvių, anglų kalbomis.