Venezia - Viskas renginiams
tel

Vaisių puokštės

Venezia - Maistas - Vaisių puokštės

Vaisių puokštės tai fantastiškas desertų stalas Jūsų šventėje, nesvarbu kokia tai šventė vestuvės, krikštynos ar gimtadienis. Vaisių puokštės stalas gali puikiai pakeisti saldų stalą, kuris atgaivins jūsų svečius šventės metu. Raižyti arbūzai tai puikus sprendimas papuošti vaisių puokštės, arbūzą galima išraižyti įvairų drožinį, tai gali būti įmonės logotipas, jaunųjų inicialai ar jūsų sugalvotas užrašas, palinkėjimas. Norite originalios dovanos savo bosui ar draugui? dovanokite vaisių puokštės mes puikiai įpakuosime ir paruošime šią nuostabią dovaną. Dovanokite drožinėtą arbūzą bosui ar draugui. Vaisių puokštės tai gausus vaisių stalas desertui vestuvėse. Kokteilių gausa, spalvingumas jūsų vestuvėse, gimtadienyje ar kitose šventėse.Taip pat savo šventėje galite užsisakyti barmeno paslaugas, kuris gamina spalvingus ir skanius kokteilius jūsų svečiams. Vestuvių planavimas ir koordinavimas. Geras aptarnavimas, aukšto lygio barmenai gamina skanius ir spalvotus kokteilius. Nebrangios paslaugos. Vaisių puokštės jūsų vestuvėms. renginių vedėjai, švenčių organizavimas, gimtadienių vedimas, pramogos šventėms, vestuvių planavimas, vestuvių vedėjai, DJ paslaugos, žymūs atlikėjai, muzikantai, muzikinės grupės, išvažiuojamieji banketai, maistas, konditerijos gaminiai, vestuviniai tortai, renginių vedimas, gimtadienių organizavimas, šventės koordinavimas, scenarijaus pateikimas.

Vaisių puokštės ir kokteiliai

Vaisių stalas suteiks išskirtinumo Jūsų šventei. Tai puikus deserto stalas bet kuriai progai ar tai vestuvės ar gimtadienis, o gal įmonės vakarėlis. Vaisių puokštė gali būti puiki dovana, kurią gražiai įpakuojame! Raižytas arbūzas, tai puiki dovana bet kokiai progai. Arbūze galima išraižyti Jūsų norimą užrašą, piešinį ar įmonės logotipą. Nežinote, kaip originaliai pasveikinti draugus? Dovanokite išdrožinėtą arbūza su jo inicialais!
Kokteiliai viso vakarėlio metu neleis nuobodžiauti svečiams ir suteiks daug žavių akimirkų. Įvairių spalvų ir skonių kokteiliai nustebins net pačius išrankiausius Jūsų svečius.